Prílet / Odlet

Letisko Viedeň pre vás vytvorilo ideálne prostredie uvoľnenej dovolenkovej, resp. obchodnej cesty. Nájdete tu všetko o aktuálnych príletoch, resp. odletoch, staniciach určených na vybavenie cestujúcich, ako check-in, bezpečnostná kontrola alebo colná kontrola a ešte oveľa viac. Informujte sa o podmienkach týkajúcich sa vrátenia dane a vezmite do úvahy ustanovenia o batožine. V prípade dlhodobých informácií o letoch využite náš online letový poriadok alebo letový poriadok na stiahnutie. Okrem toho sa pre vás na Letisku Viedeň snažíme koordinovať prestupovanie na prípojný let a garantujeme vám tak čo najrýchlejší a pohodlný transfer.
Pomocou nášho vyhľadávania leteckých liniek máte možnosť rýchlo a pohodlne vyhľadať najdôležitejšie kontaktné údaje svojej leteckej spoločnosti. Ak by ste potrebovali pomoc, informujte sa o našej asistenčnej službe.

Lety

Aktuálne prílety

Očakávate niekoho na Letisku Viedeň? V zozname aktuálnych príletov rýchlo a jednoducho nájdete požadovaný let. Zvoľte si vyhľadávacie kritériá a informujte sa o podrobnostiach letu.

K aktuálnym príletom

Aktuálne odlety

Chcete vyhľadať všetky detaily o svojom odlete? Využite náš prehľad, v ktorom si môžete filtrovať ľubovoľný let podľa uvedených údajov a informovať sa o podrobnostiach.

K aktuálnym odletom

Transfer

Jednoducho, pohodlne a rýchlo. Vďaka krátkym prepojeniam v rámci letiska a krátkym čakacím dobám môžeme zaručiť minimálny čas prestupovania, tzv. Minimum Connecting Time v rámci letov združenia leteckých spoločností Star Alliance.

K transferu

Check-in

Check-in

Informujte sa o tom, ako na letisku funguje registrácia pasažierov, tzv. check-in a na čo si musíte dávať pozor. Okrem toho sa dozviete viac o rozličných možnostiach registrácie check-in.

K informáciám o registrácii check-in

Check-in Finder

Aplikácia Check-in Finder vám ponúka zoznam všetkých leteckých spoločností, ako aj informácií o tom, na ktorom termináli nájdete príslušný vybavovací pult a pult na zakúpenie lístkov.

K aplikácii Check-in Finder

Batožina a bezpečnosT'

Batožina

Dodržiavajte hmotnosť, resp. rozmery svojej batožiny. Každá letecká spoločnosť má vlastné podmienky, jednak pre odovzdávanú batožinu, jednak aj pre príručnú batožinu.

K batožine

Colná kontrola

Rôzne nákupy sa pri dovoze do Rakúska musia deklarovať. Okrem toho existuje tovar, ktorý sa nesmie dovážať. Zistite viac o colných ustanoveniach.

K colnej kontrole

Vrátenie DPH

Za určitých podmienok môžete požiadať o vrátenie DPH. Prečítajte si viac o príslušných kritériách, ako aj o postupe, ako náležite získať späť svoje peniaze.

K vráteniu dane

Osobitné služby

Vienna Airport App

Pomocou aplikácie Vienna Airport-App získate všetky informácie a aktualizácie svojho odletu, resp. príletu na svoj smartfón alebo android.

Viac o aplikácii

Banky a zmenárne

Na Letisku Viedeň majú pasažieri k dispozícii množstvo bánk a zmenární na realizáciu bankových transakcií, resp. zmenu peňazí do požadovanej meny.

K bankám a zmenárňam