Prílet / Odlet

Passengers

Letisko Viedeň vytvára ideálne podmienky pre cestovanie, či už na dovolenku, alebo služobne. Informujte sa o aktuálnych príletoch a odletoch a včas si naplánujte svoj let pomocou našeho online-letového poriadku. Využite ponuku lietania súkromnými lietadlami Business & Privat Jets alebo služieb VIP & Business Services a nechajte sa počas vašej cesty ešte viac rozmaznávať. Okrem toho sa na Letisku Viedeň snažíme čo najlepšie skoordinovať prestupovanie do ďalších letadiel a tým vám zaručujeme nanajvýš rýchly a pohodlný transfer.

Prílety
Čakáte niekoho na Letisku Viedeň? V zozname aktuálnych príletov nájdete rýchlo a ľahko váš očakávaný let. Zvoľte si kritériá vyhľadávania a informujte sa o detailoch letu.
Odlety

Chcete vedieť všetko o vašom lete? Využite náš prehľad, v ktorom môžete filtrovať každý let podľa svojich údajov a informovať sa o detailoch.
Online letový poriadok
Na plánovanie vašej cesty použite náš online letový poriadok. Všetky informácie ohľadne letov z/ do Viedne a najrozličnejších destinácií nájdete prehľadne a detailne spracované.
Novinky v nasich leteckých sluzbách
Informujte sa tu o vývoji k novým trasám a frekvencii už existujúcich ako aj nových aerolínií.
Business & Privat Jets

Náš Vienna Aircraft Handling pre vás zorganizuje let s tzv. Business Jets, alebo  Privat Jets na miesta po celom svete podľa Vášho výberu. Ušetríte tak veľa času a vďaka využitiu mimoriadnych služieb si môžete svoju cestu spokojne užívať.
VIP & Business Services

First-Class Service "na zemi"! Letisko Viedeň vám ponúka moderný VIP & Business Servis, ktorý určuje medzinárodné kritériá a spája v sebe exkluzívne prostredie s individuálnou obsluhou.

Transfer

 

Prípojný let do vašej cieľovej destinácie je jednoduchý, pohodlný a rýchly. Vzhľadom na krátke vzdialenosti vo vnútri letiska a krátke čakacie doby môžeme zaručiť najkratší čas prestupu ( Minimum - Connecting Time) v rámci letov Star - Alliance.