Business & Privat Jets

Vy určujete plán a čas letu, ako aj mieru komfortu cestovania - my sme vaša cestovná kancelária!

Predstavte si, že musíte absolvovať niekoľko termínov v jeden deň a v niekoľkých mestách, dopraviť vašich obchodných partnerov na najvyššej reprezentatívnej úrovni v komfortnom prúdovom lietadle alebo chcete vziať vašu rodinu na dovolenku a začať ju bez stresu - a pri tom načas, komfortne a bez prestupovania doraziť priamo do cieľa Vašej cesty.

Vienna Aircraft Handling, sprostredkuje a zorganizuje ako koncesovaná cestovná kancelária váš let s  Business- and Privat-Jets do celého sveta. Takýto servis je veľmi výhodný u destinácií, do ktorých nelietajú pravidelné letecké linky, alebo je potrebné viacnásobné prestupovanie spojené s veľkou stratou času. Mnohoročné skúsenosti a kontakty v Rakúsku i zahraničí nám umožňujú prispôsobiť vašu leteckú cestu vašim osobným potrebám.

Výhody v skratke:

  • Poradíme vám objektívne a nájdeme optimálny typ lietadla pre vašu cestu.

  • Poletíme priamo a teda oveľa bližšie a rýchlejšie k cieľu vašej cesty.

  • Vaše termíny určujú plán letu - vy rozhodujete, kedy sa poletí.

  • Menej prenocovaní v ďalekých mestách zvýši vašu produktivitu. Palubná kabína je zároveň vašou diskrétnou konferenčnou miestnosťou.

  • Široká ponuka ďalších služieb: diskrétny príchod a odchod cez GAC/ VIP Terminal, Valet-Parking, využitie salónika Passagier Lounge, doprovod cez colnú a hraničnú kontrolu a rezervácia hotelov a limuzín.

Radi vám ukážeme, akým spôsobom ušetríte váš čas a peniaze. Kontaktujte našich spolupracovníkov, tzv. Handling-Agents: +43-1-7007-22204 (denne, nonstop) alebo na e-mailovej adrese: vah@viennaairport.com

Ďalšie informácie o našej ponuke a jej výhodách nájdete tu: Business & Privat Jet Charter.