Letisko

Centrálna geografická poloha a vynikajúca ponuka služieb na Letisku Viedeň sú pre cestujúcich optimálne. Nájdete tu všetky informácie o zariadeniach na Letisku Viedeň. Využite náš interaktívny plán letiska na orientáciu v areáli letiska, ako aj na získanie prehľadu o najdôležitejších telefónnych číslach na Letisku Viedeň. O cestujúcich, ktorí sa zaujímajú o individuálne alebo exkluzívne služby, je vynikajúco postarané prostredníctvom našej služby VIP & Business Service, ako aj prostredníctvom ponúk Business & Privat Jets.

Biznis

Business & Privat Jets

Naša spoločnosť Vienna Aircraft Handling pre vás zorganizuje prostredníctvom súkromných lietadiel Business & Privat Jets let do ľubovoľnej destinácie na celom svete. Ušetríte mnoho času a využitím osobitných služieb si môžete vychutnať svoju cestu bez ťažkostí.

K službám Business & Privat Jets

COnsumer

Všeobecné informácie

Plán letiska

Náš interaktívny plán zahŕňa všetky oblasti letiskového areálu. Využite plán na vlastnú orientáciu a na získanie prehľadu o Letisku Viedeň.

K plánu letiska

Modlitebňa

Modlitebne sú miestami ticha uprostred ruchu panujúcom na letisku. Sú k dispozícii pre všetky náboženstvá a každý svetonázor.

Viac o modlitebniach