Servis

Na letišti Vídeň máte k dispozici následující služby:

Níže získáte detailní informace k jednotlivým službám.
 

Salónky

Odpočiňte si v některém z našich deseti salónků. Informujte se o detailech v rubrice salónky.

 

Airport-Info

Airport-Info
U dvou informačních přepážek našim cestujícím vždy rádi poradíme či pomůžeme. Kromě toho si můžete vyžádat informace o letech telefonicky, 24 hodin denně na telefonním čísle: +43-1-7007-22233.

Hotel, kanceláře & prostory k pořádání akcí

NH HOTELES Austria

Lichthof

NH Vienna Airport nabízí přímo za příjezdovou halou stylové, moderní a příjemné prostředí. 500 místností ve třech kategoriích (Standard/ Business/ Superior) je vybaveno s láskou k detailu, ale také nejmodernějšími technologiemi. Všechny místnosti mají k dispozici sejf, telefon s přímou provolbou, TV a WLAN. Ke klidnému pobytu slouží zvukově izolovaná okna.

 

Hosté si vychutnávají kulinářské lahůdky v restauraci se specialitami MUNDO, v bufetové restauraci nebo u baru a mohou se uvolnit ve velkoryse dimenzovaném zařízení Wellness & Fitness (350m˛). Při svém pobytu zde zažijete perfektní atmosféru.

Conference centre

Zasedací místnosti v konferenčním centru

V sousedícím konferenčním a zábavním centru pro Vás mohou být elegantně uspořádány mezinárodní zasedání či exkluzivní Business Meeting jakéhokoli druhu od seminářů přes různé akce až po veletrhy (až do 600 osob).

 

Prostory jsou dimenzovány pro akce na více než 2000 m˛, jsou rozděleny na 21 individuálně kombinovatelných konferenčních místností s denním světlem a na velkorysé výstavní a přestávkové předsálí včetně Business Center a recepce.

 

Kde se konferenční centrum nachází, naleznete na našem plánu letiště.
 
Nechte se hýčkat našimi pracovníky.
NH HOTELES Austria

NH HOTELES Austria

1300 Flughafen Wien
Tel: +43-1-70151-0
Fax: +43-1-70151-9571

Pronájmy kancelářských prostor

Letiště Vídeň AG disponuje přes 60.000 m˛ kancelářských prostor, které si lze střednědobě pronajmout. Pro menší prostory a okamžitý pronájem doporučujeme firmu Regus, která provozuje kompletní patro moderního Office Park 1.

 

Regus je celosvětově vedoucí poskytovatel inovativních řešení pracovišť. Produkty a služby firmy Regus zahrnují kompletně vybavené kanceláře od 10 m˛, přes profesionální konferenční prostory a Business salónky až k velké síti studií pro videokonference. Firma Regus umožňuje zcela nový druh práce - jedno jestli v Home-Office, na cestách nebo v kanceláři.

 

Více než 500.000 zákazníků denně využívá služeb firmy Regus. Firma Regus je přítomná na 1.000 místech v 76 zemích a 450 městech a umožňuje pracovat jednotlivci či podniku kde, jak a kdy chtějí.

 

Kontaktujte Regus přes mezinárodní Hotline +800-1000-6666.

Konferenční prostory

Conference room

Potřebujete speciálně vybavené konferenční prostory přímo na letišti? Naše Vienna Aircraft Handling Vám k tomu poskytne uzpůsobené prostory ve VIP Terminal.

Oddělení nálezů a ztrát/ Lost Property Office

Pokud jste ztratili nějaké předměty v terminálech, v areálu letiště (např. v parkovacích garážích) nebo ve vlaku CAT, zašlete nám laskavě zprávu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Uvědomte si, prosím, že může trvat 2-3 dny, než je nalezený předmět předán do kanceláře nálezů a ztrát. Při ztrátě v letadle z Vídně příp. do Vídně se, prosím, obraťte na svou leteckou linku nebo příslušné cílové letiště.

 
O předmětech zapomenutých v autobusech Vienna Airport Lines poskytuje informace kancelář řidičů v příletové hale Letiště Vídeň na tel. čísle +43-1-7007-32300.

WiFi

Mobilita a celosvětový přenos informací přes internet je zajištěn pomocí Wireless LAN. Nikde to není důležitější než na letišti.

Kromě toho nabízí letiště Vídeň svým letištním hostům ve všech místech, jakož i v gastronomických zařízeních zdarma bezdrátové připojení na internet. Předpokladem je vybavení Vašeho počítače kompatibilní WiFi- Funk-LAN-kartou nebo PDA. K využití těchto služeb není nutná žádná speciální konfigurace laptopu nebo handheldu. Rychlost připojení až 11 Mbit/s garantuje rychlé připojení na internet. Zásuvky se nacházejí ve všech salóncích, jakož i v čekacím prostoru u východu B, C, D, F a G.

 

Banky & směnárny

K dispozici máte řadu bank a směnáren na vyřízení bankovních obchodů popř. výměny peněz do vybrané měny. Pro detailnější informace využijte náš detailní přehled Banky a směnárny na letišti Vídeň.

 

Modlitebna

Získejte odstup od hektického všedního dne v naší modlitebně. Je to místnost klidu, kterou můžete využít, abyste došli v klidu k modlitbě. Modlitebnu naleznete na plánu letiště.