Business & Privat Jets

Vy určujete letový plán, časy odletů a cestovní komfort - my jsme Vaše cestovní kancelář!

 

Chcete absolvovat více domluvených schůzek v různých městech během jednoho dne, přepravit své firemní partnery reprezentativně prostřednictvím komfortního letadla nebo začít dovolenou s rodinou beze stresu - a přitom se dostat přímo k cíli v termínu, komfortně a bez přesedání?

 

Vienna Aircraft Handling zprostředkuje a zorganizuje jako koncesovaná cestovní kancelář Váš let prostřednictví Business- a Privat-Jets na zvolené místo. Tato služba je zvláště vhodná pro destinace, do kterých se nemůžete dostat linkovými lety nebo jen pomocí zdlouhavého opakovaného přesedání.

Dlouholeté zkušenosti a kontakty v tuzemsku i v zahraničí nám umožňují uzpůsobit Vaši cestu podle Vašich osobních požadavků.

 

Jednoznačné výhody:

  • Nezávazně Vám poradíme a najdeme Vám optimální letadlo pro Vás a pro Vaši cestu.
  • Dopravíme Vás přímo a také mnohem blíže a rychleji k Vašemu cíli.
  • Vašimi termíny se řídí naše letové plány - Vy určíte, kdy se poletí.
  • S menším počtem noclehů ve vzdálených městech můžete optimalizovat svou produktivitu. Paluba letadla se může stát Vaší diskrétní konferenční místností.
  • Rozsáhlé dodatečné služby: diskrétní příjezd a odjezd terminálem GAC/ VIP, parkování s obsluhou, využití salónků pro cestující, doprovod celní a hraniční kontrolou a rezervace hotelu a automobilů/ limuzín

Rádi Vám ukážeme, jak lze ušetřit čas i peníze. Kontaktujte jednoduše naše Handling-agenty: +43-1-7007-22204 (denně, 24 hod.) nebo e-mailem: vah@viennaairport.com

 

Další informace o naší nabídce a Vašich výhodách naleznete na Business & Privat Jet Charter.