Příjezd & Parkování

Letiště Vídeň se může pochlubit ideální centrální geografickou polohou. Příjezd i odjezd je zcela jednoduchý jakýmkoli dopravním prostředkem. Pro osobní automobily je zde k dispozici několik parkovišť, která si můžete objednat také přímo online. Vlak City Airport Train (CAT) nabízí spojení mezi letištěm Vídeň a nádražím Vídeň–střed (Wien-Mitte) v komfortu 1. třídy. V pravidelných intervalech dopravují na letiště a z letiště také tuzemské i mezinárodní autobusové a vlakové linky a pro individuální turisty jsou k dispozici půjčovny aut, taxi, ale i sdílení automobilů či servis limuzíny.

NOVINKY:  MODERNIZACE PARKOVACÍ BUDOVY 4

V parkovací budově 4 na letišti Vídeň bude od pondělí 19. října 2015 probíhat modernizace.

Během ní bude nainstalován také displej zobrazující jednotlivá parkovací místa.

Práce jsou naplánovány až do roku 2018.

Využití parkovací budovy 4 bude možné po celou dobu výstavby, v první fázi do června 2016 se v důsledku různých prací posune vjezd do této parkovací budovy o pár metrů a také se změní jednotlivé cesty po budově. 

Následně budou dočasně uzavřena jednotlivá patra.

Rozsáhlé alternativní parkovací kapacity nabízí parkovací budova 3.

Vídeňské letiště doporučuje všem cestujícím, aby si své parkoviště zajistili předem online a využili některou z mnoha nabídek parkování.

Další informace na adrese  www.viennaairport.com/onlineparken

Parkování

Příjezd

Taxi & limuzíny

Využijte taxi & limuzíny a dolaďte svou cestu v souladu se svými potřebami. Flexibilně a především pohodlně dojedete ve Vídni do všech míst, která jste si zvolili.

K taxíkům & limuzínám

Pronájem auta

Užívejte si nezávislosti a uzpůsobte si cestu tak, jak chcete. Díky pronájmu auta získáte neomezenou mobilitu.

K pronájmu auta