Sluzby / Services

 

Letisko Viedeň vám ponúka nasledujúce služby:

Tu nájdete bližšie informácie o službách
 

Salóniky/ Lounges

Oddýchnite si a nechajte sa rozmaznávať - bližšie informácie v rubrike Salónik/ Lounges.
 

Airport-Info

Airport-Info
Cestujúcim poradíme a pomôžeme pri dvoch informačných pultoch. Okrem toho je v nepretržitej prevádzke telefonická informačná letisková linka: +43-1-7007-22233.

Hotel, kancelárske priestory & miestnosti na podujatia

NH HOTELES Austria

Lichthof

 

Hotel NH Vienna Airport ponúka svojím hosťom štýlovú, modernú a zároveň inovatívnu atmosféru, štýlový a inovatívny hotel s kapacitou 500 lôžok a troma kategóriami izieb (Standard/ Business/ Superior), ktoré sú zariadené s láskou pre detail a zároveň ponúkajú hosťom najmodernejšiu technológiu. Všetky izby majú sejf, telefón s priamou voľbou, TV, WLAN. Pokoj hosťom zaručujú zvukovo izolované okná.

Hostia môžu ochutnať kulinárske špeciality v reštaurácii MUNDO, v bufetovej reštaurácii alebo pri bare. Možnosť relaxu využijú vo fitcentre a priestrannom wellnesscentre (350m˛). Jednoducho perfektná atmosféra pre váš pobyt.
Conference centre

 

V konferenčnom centre, ktoré je spojené s hotelom, môžete zorganizovať podujatia počnúc medzinárodným rokovaním až po exkluzívny Business Meeting v elegantných priestoroch s kapacitou do 600 osôb.

 
Priestory na organizovanie podujatí sú rozmiestnené na ploche 2000m˛ a rozdelené na 21 individuálne kombinovateľných konferenčných miestností s denným svetlom a zahŕňajú aj veľký foyer využiteľný na výstavy a prestávky, ďalej Business Center a recepciu.
 
Polohu konferenčného centra nájdete na pláne letiska.

 

Rokovacie miestnosti a konferenčné centrum

NH HOTELES Austria

NH HOTELES Austria

1300 Flughafen Wien

Tel: +43-1-70-151-0

Fax: +43-1-70-151-9571

email: nhviennaairport@nh-hotels.com

www.nh-hotels.com

 

Prenájom kancelárskych priestorov

Letisko Viedeň (Flughafen Wien AG) disponuje kancel. priestormi na ploche s veľkosťou okolo 60.000 m˛, ktoré sa prenajímajú na stredne dlhú dobu. Pre menšie priestory a okamžitý nájom odporúčame firmu Regus, ktorej patrí jedno kompletné poschodie v modernom Office Parku 1.

 

Regus je popredným svetovým poskytovateľom inovatívnych riešení organizácie pracovných miest a miesta pre podnikanie. Produkty a služby firmy Regus siahajú od kompletne vybavených kancelárií od 10 m˛, cez profesionálne konferenčné miestnosti až po tzv. obchodné salóniky a obrovskú sieť štúdií pre videokonferencie. Regus umožňuje úplne nový spôsob práce - či už doma (Home-Office), počas cesty alebo v kancelárii.

 

Vyše 500.000 klientov denne využíva služby firmy Regus. Firma má po celom svete asi 1000 centier zastúpených v 76 krajinách a 450 mestách. Umožňuje jednotlivcom aj firmám pracovať podľa vlastných predstáv.

Kontaktuje firmu Regus: Hotline +800-1000-6666.

Konferenčné miestnosti

Conference room
Potrebujete špeciálne vybavenú konferenčnú miestnosť priamo na letisku? Náš  Vienna Aircraft Handling vám ponúkne vhodné priestory pri termináli VIP Terminal.

Kancelária strát a nálezov/ Lost Property Office

Ak sa vám niečo stratilo, a to na území celého letiska, v lietadle alebo vo vlaku CAT, pošlite nám, prosím, krátku správu prostredníctvom kontaktného formulára. Pri stratách v lietadlách odlietajúcich z viedenského letiska sa obráťte na vašu na cieľovom letisku leteckú spoločnosť.
 
Na predmety stratené v autobusoch Vienna Airport Lines  sa opýtajte v príletovej hale v kancelárii vodičov alebo na tel. čísle: +43-1-7007-32300.

 

WiFi

Mobilita a informačný transfer cez internet predpokladajú Wireless LAN a elektrický prúd? nikde to nie je také dôležité ako na letisku. Preto ponúka Letisko Viedeň svojím hosťom vo všetkých častiach a zónach letiska vrátane gastronomických zariadení bezplatný bezdrôtový prístup k internetu. Predpokladom je notebook s WiFi-kompatibilnou Funk-LAN-kartou alebo  PDA. Špeciálna konfigurácia nie je potrebná. Rýchlosť pripojenia až  11 Mbit/s zaručuje rýchle pripojenie na internet. Elektrické zástrčky sa nachádzajú vo všetkých salónikoch a čakacích zónach odletových brán B-, C-, D-, F- a G-Gates.
 

Banky & Zmenárne

Početné banky a zmenárne vám umožnia vybaviť bankové obchody a zameniť peniaze. Bližšie informácie nájdete tu: Banky a zmenárne na Letisku Viedeň.
 

Modlitebňa

Tu získate odstup od hektiky všedného dňa. Je to miesto pokoja a modlitieb. Polohu nájdete na pláne letiska.